Marzec 2012


Seminarium "Efektywne zarządzanie - nowoczesne narzędzia"

Zintegrowany System Zarządzania ERP

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na seminarium organizowane wspólnie przez naszą firmę oraz Instytut Odlewnictwa w Krakowie. Tematem seminarium będzie wykorzystanie nowoczesnych systemów ERP w efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwem wraz z praktyczną prezentacją. Jako przykład takiego rozwiązania będzie służył "eInstytut" - Zintegrowany System Zarządzania klasy ERP stworzony i wdrożony przez nas w Instytucie Odlewnictwa. Poniżej treść zaproszenia wystosowanego przez Instytut Odlewnictwa:

Szanowni Państwo

W imieniu Dyrektora Instytutu Odlewnictwa pragnę serdecznie zaprosić na seminarium "Efektywne zarządzanie - nowoczesne narzędzia". Seminarium prowadzone będzie w oparciu o prezentację autorskiego rozwiązania w postaci informatycznej aplikacji, służącej zarządzaniu informacją w jednostkach badawczo-naukowych, wdrożonej w naszym Instytucie.

W załączeniu przesyłam list przewodni Pana Dyrektora, prof. Jerzego J. Sobczaka.

Termin seminarium: 19 kwietnia 2012 r. (czwartek)

Program seminarium:

10:30 - 10:50    Wstęp

10:50 - 11:20    Sesja I

  • Podstawowe informacje o systemie
  • Elektroniczny obieg dokumentów

11:20 - 11:30    Przerwa kawowa

11:30 - 12:15    Sesja II

  • Zarządzanie projektami
  • Zasoby ludzkie
  • System zarządzania jakością

12:15 – 12:25   Przerwa kawowa

12:25 – 12:55   Sesja III

  • Zarządzanie wyposażeniem
  • Moduły specjalistyczne (laboratoria badawcze, certyfikacja wyrobów)

12:55 – 13:55   Dyskusja, prezentacje indywidualne

Miejsce seminarium:

Instytut Odlewnictwa, ul. Zakopiańska 73, 30-418 Kraków, Sala wykładowa: Budynek Techniki, parter

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Uprzejmie proszę o przesłanie niniejszego zaproszenia do pracowników odpowiedzialnych za sprawy organizacji, zarządzania, systemy jakości, obieg dokumentów, planowanie i rozliczanie projektów, pracowników działów informatycznych jak również laboratoriów badawczych oraz jednostek certyfikujących w Państwa jednostce. Szczegółowych informacji udziela mgr inż. Anna Antosiewicz pod numerem telefonu: (12) 26 18 523. Prosimy o potwierdzenie przybycia (wraz z podaniem liczby delegowanych uczestników oraz pełnionych przez nich funkcji) najpóźniej do dnia 5 kwietnia br.

Mamy nadzieję na Państwa liczny udział w niniejszym seminarium.

Z poważaniem

mgr inż. Anna Antosiewicz,

Kierownik Działu Organizacyjno - Prawnego, Instytut Odlewnictwa w Krakowie

Testy nowej witryny PBConsult

Miło nam Państwa poinformować o testowym uruchomieniu nowej witryny internetowej naszej firmy.

Nowa strona internetowa oparta jest o nowoczesny system zarządzania treścią CMS (Drupal 7), dzięki czemu będziemy w stanie znacznie łatwiej i szybciej aktualizować prezentowane tutaj treści.

Docelowo planujemy zintegrowanie witryny z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi oraz udostępnienie możliwości dodawania komentarzy przez odwiedzających witrynę.

Uruchomienie produkcyjne nowej strony wstępnie planowane jest na sierpień 2012. Dziękujemy wszystkim osobom, które poświęcą swój czas na testowanie i zgłaszanie uwag.