Platforma Integracyjna PBC.ERP to: elastyczność dzięki modułowej budowie, możliwość pełnej integracji z systemami zewnętrznymi, nowoczesna technologia zapewniająca wydajność

System ERP dopasowany do indywidualnych wymagań


Platforma Integracyjna PBC.ERP to:

  • elastyczność dzięki modułowej budowie,
  • możliwość pełnej integracji z systemami zewnętrznymi,
  • nowoczesna technologia zapewniająca wydajność

Obecne realia rynkowe wymuszają na przedsiębiorstwach gotowość do ciągłych zmian oraz nieustającego rozwoju. Możliwość szybkiej odpowiedzi na zmienne potrzeby klienta decyduje o przewadze nad konkurencją. Firmy muszą poszukiwać nieszablonowych rozwiązań – innowacyjność to dzisiaj klucz do przetrwania i sukcesu.

W tak złożonym i zmiennym otoczeniu biznesowej działalności wymagania firm wobec oprogramowania służącego do zarządzania przedsiębiorstwem stają się coraz bardziej zindywidualizowane, odbiegające od utartych szablonów.

Naszą odpowiedzią na rosnące wymagania, ciągłe zmiany i nieustający rozwój jest Platforma Integracyjna PBC.ERP - modułowe oprogramowanie, służące jako baza do tworzenia dedykowanych programów dla firm. 

Istotą Platformy PBC.ERP jest połączenie zalet programów pudełkowych oraz aplikacji tworzonych na zamówienie: rozwiązania oparte na naszym oprogramowaniu cechuje krótki czas realizacji oraz możliwość pełnego dostosowania do indywidualnych wymagań.

Dzięki swojej elastyczności, stworzone na Platformie PBC.ERP rozwiązania znalazły zastosowanie w rozmaitych branżach, m. in. medycznej, handlowej i telekomunikacyjnej.