Aktualności / Artykuły / Blog


Oprogramowanie dedykowane

Oprogramowanie dedykowane to oprogramowanie, które od podstaw tworzone jest w całkowitej zgodności z modelem biznesowym Klienta, dla którego jest przeznaczone. Innymi słowy systemy dedykowane to systemy, które w 100% koncentrują się na indywidualnych wymaganiach ich odbiorców. To właśnie w tworzeniu takich systemów specjalizuje się Nasza Firma.

Dlaczego oprogramowanie dedykowane?

Skuteczne oprogramowanie to jeden z elementów pozwalających firmie na osiągnięcie przewagi nad konkurencją. Dobry program umożliwi przede wszystkim:

 • obniżenie kosztów działalności,
 • zwiększenie wydajności pracy,
 • usprawnienie komunikacji,
 • szybki dostęp do kluczowych w danym momencie informacji.

Powyższe oczekiwania, przynajmniej do pewnego momentu, jak najbardziej mogą zostać spełnione przez dostępne na rynku programy seryjne (tzw. "pudełkowe"). Jednak w miarę rozwoju firmy ramy wyznaczone przez taki program stają się zbyt dużym ograniczeniem. W końcu aby odnieść sukces należy się czymś wyróżniać na tle konkurencji, a istotą programów seryjnych jest "uśrednianie": mają zostać wdrożone w jak największej liczbie firm. W związku z tym, z jednej strony nie jest możliwe dostosowanie ich do specyficznych modeli biznesowych, a z drugiej strony udostępniają one nadmiarowe dla konkretnego Klienta funkcjonalności.

Innym istotnym czynnikiem ograniczającym jest także tradycyjny model licencjonowania, oparty o okresowe opłaty, wzrastające wraz z liczbą użytkowników korzystających z aplikacji. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest właśnie oprogramowanie dedykowane.

Zalety oferowanego przez nas oprogramowania dedykowanego.

 • Dzięki praktycznie nieograniczonej możliwości określania i realizacji wymagań to system jest dopasowany do modelu biznesowego Klienta, a nie odwrotnie.
 • Dzięki dopasowaniu do modelu biznesowego Klienta, wdrożenie systemu jest znacznie łatwiejsze i szybsze - system odwzorowuje procesy w sposób znany osobom z niego korzystającym.
 • Ponieważ system tworzony jest od podstaw, charakteryzuje się dużą elastycznością w zakresie integracji - możliwe jest jego zaprojektowanie z uwzględnieniem współpracy z innymi funkcjonującymi w środowisku Klienta programami.
 • Dzięki niezwykle atrakcyjnemu sposobowi licencjonowania (licencja nieograniczona czasowo oraz niezależna od liczby użytkowników) system gwarantuje niskie koszty utrzymania i wysoką skalowalność.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

System Wsparcia Sprzedaży w Grupie Kapitałowej HBH

W maju 2012r zakończyliśmy proces wdrażania zbudowanego w oparciu o Platformę Integracyjną PBC.ERP Systemu Wsparcia Sprzedaży, służącego do wymiany informacji o ofertach pozyskanych od dostawców, pomiędzy rozproszonymi oddziałami Grupy Kapitałowej HBH (należą do niej m. in. spółki BIMs Plus Sp. z o. o., Hydrosolar Sp. z o. o. i HTI BP Sp. z o. o.).

Pełen opis wdrożenia i funkcjonalności Systemu Wsparcia Sprzedaży dostępny jest w sekcji Realizacje.

Zintegrowany System Zarządzania ERP - dostęp do demo

Zintegrowany System Zarządzania ERP - demo

W odpowiedzi na szerokie zainteresowanie "Zintegrowanym Systemem Zarządzania", który został zaprezentowany Państwu w trakcie seminarium "Efektywne zarządzanie - nowoczesne narzędzia" w dniu 19 kwietnia br. w Instytucie Odlewnictwa w Krakowie, udostępniamy Państwu wersję demonstracyjną systemu.

Pragniemy w ten sposób przybliżyć Państwu ideę efektywnego zarządzania, a także zachęcić do praktycznego sprawdzenia funkcji systemu i zadawania kolejnych pytań, na które z przyjemnością udzielimy odpowiedzi.

Zachęcamy również do zgłoszenia się na indywidualną prezentację naszego rozwiązania w Państwa siedzibie. Kilka instytucji skorzystało już z tej formy uzyskania dodatkowych, szczegółowych informacji oraz odpowiedzi na temat systemu, wdrożenia oraz istotnych kwestii organizacyjnych związanych z szeroko pojętym zarządzaniem.

Poniżej przekazujemy Państwu szczegółowe informację dotyczące dostępu do wersji demonstracyjnej systemu.

Strona www:

Zintegrowany System Zarządzania ERP - demo

login: demo

hasło: test

Uwaga: aplikacja na serwerze została uwierzytelniona wygenerowanym lokalnie certyfikatem w celu zapewnienia szyfrowanego połączenia. Po wklejeniu linku do przeglądarki proszę zaakceptować ostrzeżenie o 'niezaufanym połączeniu'. Aplikacja jest dostępna przez 24h. Testowy użytkownik otrzymał uprawnienia w aplikacji typowe dla: pracownika, kierownika projektu i kierownika komórki organizacyjnej, co przekłada się przede wszystkim na możliwość korzystania z modułów:

 • elektronicznego obiegu dokumentów,
 • zarządzania projektami,
 • zarządzania wyposażeniem,
 • zarządzania zasobami ludzkimi.

W razie potrzeby możemy udostępnić dodatkowe moduły (np. system jakości, laboratoria, biuro certyfikacji) lub aktywować użytkowników pełniących funkcje specjalne (dyrekcja, centrum projektów, itp.).

Wszelkie prezentowane dane w aplikacji (w szczególności imiona, nazwiska, daty, kwoty) mają charakter losowy/przypadkowy.

W razie problemów z uruchomieniem aplikacji lub jakimikolwiek pytaniami prosimy o kontakt.

Seminarium "Efektywne zarządzanie - nowoczesne narzędzia" - podziękowania

Serdeczne dziękujemy za udział w seminarium „Efektywne zarządzanie – nowoczesne narzędzia”, które odbyło się 19 kwietnia br. w Instytucie Odlewnictwa.

Państwa liczny udział oraz szereg szczegółowych pytań, na które mieliśmy przyjemność odpowiedzieć w trakcie seminarium, utwierdzają nas w przekonaniu, iż innowacyjne narzędzia informatyczne wspomagające zarządzanie są dla Państwa kwestią niezwykle ważną i interesującą.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pragniemy wyrazić chęć dalszych i bardziej szczegółowych prezentacji naszego rozwiązania. Planujemy zorganizować cykl wyjazdów, w trakcie których odwiedzimy wszystkich z Państwa, którzy wyrażą chęć bliższego przyjrzenia się funkcjom i procesom systemu.

Wszystkich zainteresowanych indywidualną prezentacją prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu spotkania oraz określenia szczególnie istotnych kwestii, które chcieliby Państwo poruszyć w trakcie prezentacji.

Postaramy się również przedstawić Państwu propozycję współpracy, która umożliwi pozyskanie dodatkowych środków finansowych na realizację i wdrożenie w Państwa instytucji nowoczesnego systemu zarządzania, dostosowanego do Państwa specyficznych wymagań.

Zgodnie z licznymi prośbami udostępniamy również prezentację, która stanowiła tło naszego seminarium (do pobrania poniżej).

Strony