Oprogramowanie dedykowane


Oprogramowanie dedykowane to oprogramowanie, które od podstaw tworzone jest w całkowitej zgodności z modelem biznesowym Klienta, dla którego jest przeznaczone. Innymi słowy systemy dedykowane to systemy, które w 100% koncentrują się na indywidualnych wymaganiach ich odbiorców. To właśnie w tworzeniu takich systemów specjalizuje się Nasza Firma.

Dlaczego oprogramowanie dedykowane?

Skuteczne oprogramowanie to jeden z elementów pozwalających firmie na osiągnięcie przewagi nad konkurencją. Dobry program umożliwi przede wszystkim:

  • obniżenie kosztów działalności,
  • zwiększenie wydajności pracy,
  • usprawnienie komunikacji,
  • szybki dostęp do kluczowych w danym momencie informacji.

Powyższe oczekiwania, przynajmniej do pewnego momentu, jak najbardziej mogą zostać spełnione przez dostępne na rynku programy seryjne (tzw. "pudełkowe"). Jednak w miarę rozwoju firmy ramy wyznaczone przez taki program stają się zbyt dużym ograniczeniem. W końcu aby odnieść sukces należy się czymś wyróżniać na tle konkurencji, a istotą programów seryjnych jest "uśrednianie": mają zostać wdrożone w jak największej liczbie firm. W związku z tym, z jednej strony nie jest możliwe dostosowanie ich do specyficznych modeli biznesowych, a z drugiej strony udostępniają one nadmiarowe dla konkretnego Klienta funkcjonalności.

Innym istotnym czynnikiem ograniczającym jest także tradycyjny model licencjonowania, oparty o okresowe opłaty, wzrastające wraz z liczbą użytkowników korzystających z aplikacji. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest właśnie oprogramowanie dedykowane.

Zalety oferowanego przez nas oprogramowania dedykowanego.

  • Dzięki praktycznie nieograniczonej możliwości określania i realizacji wymagań to system jest dopasowany do modelu biznesowego Klienta, a nie odwrotnie.
  • Dzięki dopasowaniu do modelu biznesowego Klienta, wdrożenie systemu jest znacznie łatwiejsze i szybsze - system odwzorowuje procesy w sposób znany osobom z niego korzystającym.
  • Ponieważ system tworzony jest od podstaw, charakteryzuje się dużą elastycznością w zakresie integracji - możliwe jest jego zaprojektowanie z uwzględnieniem współpracy z innymi funkcjonującymi w środowisku Klienta programami.
  • Dzięki niezwykle atrakcyjnemu sposobowi licencjonowania (licencja nieograniczona czasowo oraz niezależna od liczby użytkowników) system gwarantuje niskie koszty utrzymania i wysoką skalowalność.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.