Seminarium "Efektywne zarządzanie - nowoczesne narzędzia" - podziękowania


Serdeczne dziękujemy za udział w seminarium „Efektywne zarządzanie – nowoczesne narzędzia”, które odbyło się 19 kwietnia br. w Instytucie Odlewnictwa.

Państwa liczny udział oraz szereg szczegółowych pytań, na które mieliśmy przyjemność odpowiedzieć w trakcie seminarium, utwierdzają nas w przekonaniu, iż innowacyjne narzędzia informatyczne wspomagające zarządzanie są dla Państwa kwestią niezwykle ważną i interesującą.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pragniemy wyrazić chęć dalszych i bardziej szczegółowych prezentacji naszego rozwiązania. Planujemy zorganizować cykl wyjazdów, w trakcie których odwiedzimy wszystkich z Państwa, którzy wyrażą chęć bliższego przyjrzenia się funkcjom i procesom systemu.

Wszystkich zainteresowanych indywidualną prezentacją prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu spotkania oraz określenia szczególnie istotnych kwestii, które chcieliby Państwo poruszyć w trakcie prezentacji.

Postaramy się również przedstawić Państwu propozycję współpracy, która umożliwi pozyskanie dodatkowych środków finansowych na realizację i wdrożenie w Państwa instytucji nowoczesnego systemu zarządzania, dostosowanego do Państwa specyficznych wymagań.

Zgodnie z licznymi prośbami udostępniamy również prezentację, która stanowiła tło naszego seminarium (do pobrania poniżej).